Szkolenie z planowania kariery dla studentów zagranicznych

Welcome Point zaprasza studentów zagranicznych na kolejne szkolenie, tym razem z zakresu planowania kariery. Mamy nadzieję, że pomoże to naszym studentom i studentkom w poradzeniu sobie na rynku pracy w tym niełatwym czasie. Read in English

Podczas 8-godzinnego szkolenia prowadzonego przez profesjonalną trenerkę studenci poznają między innymi trendy na polskim rynku pracy, sposoby efektywnego poszukiwania pracy oraz dowiedzą się, jak napisać CV i list motywacyjny. Ponadto, uczestnicy i uczestniczki dowiedzą się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i będą mieli okazję wziąć udział w symulacji rozmowy o pracę.

Warsztaty zostaną przeprowadzone online 30 i 31 lipca 2020 r. w godzinach 10:00 – 13:30. Chętnych zapraszamy do rejestracji:

W warsztatach mogą wziąć udział studenci zagraniczni odbywający na UW pełen cykl studiów, będący w bieżącym roku akademickim na studiach magisterskich, drugim lub trzecim roku studiów licencjackich bądź czwartym lub piątym roku studiów magisterskich.

Warsztaty są organizowane w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Więcej informacji o Programie znajdą Państwo na www.zip.uw.edu.pl.