Warsztaty dla studentów zagranicznych

Szanowni Państwo! Zdając sobie sprawę z trudności, z jakimi zmagają się w czasie pandemii studenci zagraniczni, Welcome Point przygotował dla nich warsztaty online z zarządzania emocjami.

Warsztaty pod tytułem „Emotion managment in epidemic and post-epidemic world” zostaną poprowadzone przez dr Dorotę Kobylińską z Wydziału Psychologii UW, specjalizującą się w tematyce emocji i odbędą się 6 i 7 lipca 2020 r. w godzinach 10:00 – 13:30.

Studenci poznają między innymi następujące zagadnienia:

- emocje i ich funkcje

- zarządzanie emocjami i strategie zarządzania emocjami

- zastosowanie strategii zarządzania emocjami w codziennym życiu

- pozytywne emocje – jak doświadczać ich częściej?

- emocje w kontekście polskiej kultury

Będzie to zarazem okazja do poznania nowych kolegów i integracji.

Aby wziąć udział, należy się zarejestrować, wypełniając do 30 czerwca formularz zgłoszeniowyhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScr-zlIgUfRFGdUmPHoJUwyBsOgWyxgG9C9J8BNHsspt4kxGg/viewform

W warsztatach mogą wziąć udział studenci zagraniczni odbywający na UW pełen cykl studiów, będący w bieżącym roku akademickim na studiach magisterskich, drugim lub trzecim roku studiów licencjackich bądź czwartym lub piątym roku studiów magisterskich.

Warsztaty są organizowane w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego i finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem programu ZIP, realizowanego na UW w latach 2018-2022, jest rozwój kompetencji studentów, doktorantów i pracowników oraz wprowadzenie narzędzi, które pozwolą usprawnić zarządzanie uczelnią. Więcej informacji o Programie znajdą Państwo na www.zip.uw.edu.pl.