Zaczęliśmy współpracę z Johannes Gutenberg-Universität Mainz.

Pan dr Piotr Nagórka uzyskał stypendium badawcze i z panią prof. Anją Müller-Wood z Johannes Gutenberg-Universität w Mainz dokonają lingwistycznej diagnozy systemów konceptualnych wartości etycznych przedstawicieli angielskiego Renesansu. Podczas sympozjum Research Agendas in Literary Linguistics 2.0, 18. pazdziernika 2019 r., dr Piotr Nagórka ogłosi wyniki pracy badawczej w wystąpieniu pt.: "Toward an atlas of Europeans' concepts of ethical values. A linguist's diagnosis of moral concepts in the authors of the English Renaissance: Benjamin Jonson, Christopher Marlowe, William Shakespeare". W związku z powyższym, w okresie 7-20 pazdziernika 2019 r. dr Piotr Nagórka będzie przebywał na urlopie naukowym w Johannes Gutenberg-Universität w Mainz. Zajęcia z Panem Doktorem na czas jego pobytu badawczego w Niemczech zostają odwołane.