Aukcja świąteczna 2015

Szanowni Państwo! ZSS Katedry Ukrainistyki serdecznie zaprasza wszystkich pracowników katedry oraz studentów na coroczną aukcję świąteczną, z której fundusze zostaną przekazane tak jak w zeszłym roku Polskiej Akcji Humanitarnej, która pieniądze przekaże na pomoc uchodźcom wewnętrznym w obwodach donieckim i ługańskim w Ukrainie.
Aukcja odbędzie się dnia 9 grudnia 2015 roku o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej budynku przy Szturmowej 4. Zachęcamy do przekazywania fantów na aukcję najlepiej do 4 grudnia członkom samorządu studenckiego (Zuza Barc, Marietta Łuczak, Lena Kotowska, Kuba Wnęta, Ewelina Przastek). W tym roku do aukcji włącza się także KSIEŚW, IKSI oraz KB.
Po aukcji zapraszamy wszystkich pracowników i studentów KU na wspólne spotkanie świąteczne, gdzie nad barszczem będziemy mogli złożyć sobie życzenia. Spotkanie odbędzie się około godziny 14.00. Serdecznie zapraszamy!
ZSS Katedry Ukrainistyki